Kompleksowy projekt mieszkania, domu, apartamentu

Podstawą wykonania funkcjonalnego, niepowtarzalnego i wykonanego z poszanowaniem preferencji klienta wnętrza jest bardzo wnikliwa konsultacja dotycząca oczekiwań inwestora.

Projektujemy w różnym stylu, tak, żeby to Klient czuł się dobrze w wnętrzu swojego domu, mieszkania. To jego satysfakcja i dobre samopoczucie w stworzonym przez nas wnętrzu jest dla nas najważniejsza.

Projekt wykonywany jest w czterech etapach: propozycja układu funkcjonalnego, przygotowanie wizualizacji 3D, wykonanie rysunków budowlanych. Dodatkowo klient otrzymuje zestawienie elementów użytych w projekcie wraz z ich wyceną. Nadzorujemy również prace nad projektem.

Kompleksowe projekty komercyjne; biura, restauracje, gabinety stomatologiczne, hotele, pensjonaty, kancelarie, sale weselne itp.

Służymy pomocą w zaprojektowaniu wymarzonego miejsca pracy, uwzględniając kwestie wizualne i praktyczne, ergonomiczne. Mamy ciekawe pomysły na wnętrza restauracji, sal weselnych tak aby wyglądem wyróżniały się wśród konkurencji.

 

Projekty on-line

Biuro stacjonarne mamy w Lublinie, ale wykonujemy projekty dla Klientów z całej Polski, jak i z zagranicy. Często projekt wykonujemy dla osób przebywających poza naszym krajem i mamy duże doświadczenie w komunikacji i pracy on-line.

Jeżeli Klient posiada wystarczająco precyzyjne rysunki techniczne przestrzeni, którą mamy zaprojektować, możemy całość projektu przeprowadzić drogą mailową, a rozmowy odbywać przez skype’a lub telefonicznie. Informacje o materiałach możemy przesłać w linkach do produktu oraz zdjęciach.

Projekty pod klucz

Klienci, którzy mieszkają poza miejscem realizacji projektu lub nie mają czasu lub ochoty zajmować się dopilnowaniem wykończenia wnętrz mogą skorzystać z opcji zatrudnienia nas jako inwestora zastępczego. Wtedy przejmujemy na siebie zajmowanie się logistyką całego przedsięwzięcia – zakupami, nadzorem nad pracami. Warunkiem współpracy jest skorzystanie z ekip poleconych przez naszą firmę.

Projekty elewacji

Wygląd domu z zewnątrz jest równie ważny jak jego wnętrze. Oferujemy zatem w naszej firmie projekt elewacji, który jest integralną częścią projektu domu. Dobieramy materiał na elewację, oświetlenie, kolory tynku, okien itp.

Projekty mebli na zamówienie, kuchnie, szafy, zabudowy itp. wraz z wykonawstwem

Projekt mebli jest częścią składową kompleksowego projektu wnętrz. Dzięki indywidualnemu podejściu meble w każdym zaprojektowanym przez nas wnętrzu są dopasowane zarówno do stylu wnętrza, jak i jego gabarytów. Małe mieszkania zyskują wiele miejsca na przechowywanie. Meble autorskie zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami Klienta podnoszą prestiż wnętrza.
Współpracujemy z ekipami wykonawców, montażystów i jesteśmy przygotowani na wykonanie projektu
zarówno kuchni jak i innych mebli na zamówienie w ramach kompleksowej usługi.

Doradztwo i konsultacje w zakresie aranżacji wnętrz

Nie zawsze potrzebny jest kompleksowy projekt. Jeżeli potrzebują Państwo tylko konsultacji przy doborze kolorystyki, mebli, oświetlenia itp. służymy taką wizytą na miejscu i doradztwem w określonym zakresie.

Współpraca z architektem

Jeżeli projekt wymaga współpracy z architektem jesteśmy na to przygotowani. Nawiązaliśmy stałą współpracę z biurem architektonicznym, co pozwala klientom kompleksowo w jednej firmie zrealizować projekt.

Uklady funkcjonalne

Układ funkcjonalny to rzut mieszkania z góry, z wrysowanymi ścianami, meblami i podstawowymi elementami wyposażenia wnętrza. Powinien zostać stworzony w oparciu o sytuację życiową oraz przyzwyczajenia Klienta. To pozwoli nam ustalić jakich rozwiązań potrzebujemy i jaki rozkład pomieszczeń będzie najlepszy. W układzie funkcjonalnym najważniejsze jest indywidualne podejście oraz praktyczność rozwiązań. Często zanim zdecydujemy się na zakup mieszkania warto z takiej oferty skorzystać , pomoże to podjąć lepsze decyzje.

Wykonujemy układy funkcjonalne wraz z projektem elektryki i hydrauliki dla deweloperów.

Współpracjuemy z ekipami fachowców:

- roboty ogólnobudowlane
- elektryka
- hydraulika
- usługi stolarskie
- usługi szklarskie
- podłogi i drzwi
- malowanie
- inteligentny dom
- dekoracje okien
- projekty ogrodów
- artyści– obrazy na zamówienie

Dane kontaktowe firmy

e-mail: monika_borowska@auralublin.pl

tel.: +48 506 072 244

 

e-mail: dariusz_skoczek@auralublin.pl

tel.: +48 511 037 831

 

Rusałka 6, 1 piętro,
20-103 Lublin 

NIP:712-265-92-12

REGON:060343609

 

 
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Copyright © AuraProjekt 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.