O nas

 

 

Dla naszego zespołu projektowanie wnętrz to o wiele więcej niż, jak może się wydawać, kilka technicznych rysunków. Do wykonywanego zlecenia podchodzimy indywidalnie, mając na uwadze każdy aspekt, do którego osiągnięcia dąży klient. Z chęcią podejmujemy nawet najbardziej wymagające i urozmaicone wyzwania, skrupulatnie przystępując do realizacji... szczegół po szczególe.

 

 

Od pierwszej kreski na kartce aż po gotowe pomieszczenie towarzyszymy naszym klientom w ich przygodzie z urządzaniem wnętrz. Tak, finalnie łącząc każdy czynnik, obiekcję, pomysł tworzymy projekty na miarę niejednego artysty.

Kto jednak stoi za wszystkimi niezwykłymi projektami? Nasz zespół to przede wszystkim ludzie i kreatywność jaką za sobą niosą. Wychodzenie poza schematy i nieszablonowe podejście to zdecydowanie cechy, które przejawiają się w każdym z wykonanych projektów.

Szczególną uwagę przywiązujemy do atmosfery pracy naszych specjalistów. Uważamy iż jest to znaczący czynnik powstawania najciekawszych pomysłów. Skąd jednak czerpiemy inspiracje na tak odważne i nieoczywiste projekty? Odpowiedź jest prosta- inspiruje nas wszystko, jest to między innymi otoczenie czy najnowsze rozwiązania, które w oparciu o doświadczenie potrafią zdziałać cuda. 

Jesteśmy grupą, która współpracuje z ekipami doświadczonych fachowców, wcielających nasze zwariowane pomysły w życie. Dzięki temu możemy z łatwością łączyć sferę wykonawstwa z projektami i przy pomocy naszych specjalistów spełniać każde wyobrażenie o pomieszczeniu. By jednak lepiej przybliżyć Państwu nasze wizerunki, postanowiliśmy powiedzieć parę słów o sobie...

Monika Borowska

Projektant wnętrz, coach, właściciel firmy Aura Monika Borowska. Od 12 lat we współpracy z firmą Erton Dariusz Skoczek tworzę markę Auraprojekt. Moje zainteresowania to nie tylko trendy w projektowaniu wnętrz, ale przede wszystkim rozwój osobisty, komunikacja interpersonalna. Poznawanie potrzeb Klienta oraz oferowanie wartości w postaci pięknego wnętrza mieszkania, domu czy biura sprawia mi ogromną satysfakcję. Łączę pracę projektantki wnętrz z life coachingiem. Wnętrze zaprojektowane przez Nas jest dopasowane do indywidualnego stylu Klienta, jego osobowości oraz ma zaspokajać wszystkie potrzeby mieszkańców.  Po prostu - coach pięknego wnętrza.

Dariusz Skoczek

 

Nataliya Soverda

Moim celem jest, aby Państwa mieszkanie było przytulne, harmonijne i funkcjonalne.
Aby projekt wnętrza poznał złoty środek między pięknem a ergonomią, rozwiązał wiele problemów związanych z organizacją przestrzeni — to jest zadanie projektanta wnętrz, to jest moje zadanie.
Prywatnie uwielbiam podróże i muzykę, z czego czerpię inspiracje do swoich przyszłych projektów.
Z pewnością pomogę, aby Państwa marzenia się zmaterializowały.

Kolejnym miłym bonusem dla osób z Ukrainy jest prowadzenie projektu w języku ukraińskim.
Witamy w AuraProjekt!

Також приємним бонусом для людей з України є ведення проекту українською мовою.
Запрошуємо до AuraProjekt!

Nina Abramowicz

"Jedyną istotną sprawą w Designie jest to jak odnosi się do ludzi"
Wnętrza to nie tyko ściany i przestrzeń wypełniona niezbędnymi przedmiotami. 
Wnętrza wpływają na nasze samopoczucie, nasze relacje, dlatego tak ważne jest by były do nas szczególnie dopasowane. By wyrażały nasze potrzeby, upodobania zachowując funkcjonalność i estetykę. 
Dbałość o zachowanie harmonii tych elementów stanowi fundament mojej działalności.
Projektowaniem wnętrz zajmuję się z pasji a każdy projekt traktuję jako wyzwanie, do którego podchodzę zawsze z sercem i pełnym zaangażowaniem. 
Obecnie współpracuję z pracownią AuraProjekt oraz tworzę własną markę N-koncept.

Katarzyna  Błaziak

Cenię funkcjonalność, ponadczasową prostotę i czyste formy. Na projektowanie wnętrz patrzę przez pryzmat ergonomii i organizacji przestrzeni, tworzę projekty do mieszkania a nie tylko oglądania. Staram się by każde wnętrze było jak najbardziej tożsame z klientem, dopasowane do jego potrzeb, stylu życia i upodobań. Projektowanie wnętrz  sprawia mi ogromną przyjemność i pozwala rozwijać się łącząc pracę z pasją.

Masz pytania?
zapraszamy do kontaktu

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania

Zobacz więcej

Dane kontaktowe firmy

e-mail: monika_borowska@auralublin.pl

tel.: +48 506 072 244

 

e-mail: dariusz_skoczek@auralublin.pl

tel.: +48 511 037 831

 

Rusałka 6, 1 piętro,
20-103 Lublin 

NIP:712-265-92-12

REGON:060343609

 

 
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Copyright © AuraProjekt 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.