O nas

 

 

Dla naszego zespołu projektowanie wnętrz to o wiele więcej niż, jak może się wydawać, kilka technicznych rysunków. Do wykonywanego zlecenia podchodzimy indywidalnie, mając na uwadze każdy aspekt, do którego osiągnięcia dąży klient. Z chęcią podejmujemy nawet najbardziej wymagające i urozmaicone wyzwania, skrupulatnie przystępując do realizacji... szczegół po szczególe.

 

 

Od pierwszej kreski na kartce aż po gotowe pomieszczenie towarzyszymy naszym klientom w ich przygodzie z urządzaniem wnętrz. Tak, finalnie łącząc każdy czynnik, obiekcję, pomysł tworzymy projekty na miarę niejednego artysty.

Kto jednak stoi za wszystkimi niezwykłymi projektami? Nasz zespół to przede wszystkim ludzie i kreatywność jaką za sobą niosą. Wychodzenie poza schematy i nieszablonowe podejście to zdecydowanie cechy, które przejawiają się w każdym z wykonanych projektów.

Szczególną uwagę przywiązujemy do atmosfery pracy naszych specjalistów. Uważamy iż jest to znaczący czynnik powstawania najciekawszych pomysłów. Skąd jednak czerpiemy inspiracje na tak odważne i nieoczywiste projekty? Odpowiedź jest prosta- inspiruje nas wszystko, jest to między innymi otoczenie czy najnowsze rozwiązania, które w oparciu o doświadczenie potrafią zdziałać cuda. 

Jesteśmy grupą, która współpracuje z ekipami doświadczonych fachowców, wcielających nasze zwariowane pomysły w życie. Dzięki temu możemy z łatwością łączyć sferę wykonawstwa z projektami i przy pomocy naszych specjalistów spełniać każde wyobrażenie o pomieszczeniu. By jednak lepiej przybliżyć Państwu nasze wizerunki, postanowiliśmy powiedzieć parę słów o sobie...

Monika Borowska

Projektant wnętrz, właściciel firmy Aura Monika Borowska. Od 12 lat we współpracy z firmą Erton Dariusz Skoczek tworzę markę Auraprojekt. Moje zainteresowania to nie tylko trendy w projektowaniu wnętrz, to również asortyment wykorzystywany w aranżacji wnętrz, ale przede wszystkim rozwój osobisty, komunikacja interpersonalna. Poznawanie potrzeb klienta oraz oferowanie wartości w postaci pięknego wnętrza mieszkania, domu czy biura sprawia mi ogromną satysfakcję. Zarządzanie zespołem, współpraca z drugim człowiekiem rozwija mnie i przynosi ogromną radość.

Dariusz Skoczek

 

Kinga Czajkowska

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, by móc stworzyć wnętrze idealnie dopasowane do mojego klienta. Dążę do tego, by każdy mój projekt był kreatywny, ambitny oraz maksymalnie funkcjonalny. Czerpię inspiracje z wszystkiego co mnie otacza. Prywatnie jestem miłośniczką salsy kubańskiej oraz maniaczką seriali ;)

Nina Abramowicz

"Jedyną istotną sprawą w Designie jest to jak odnosi się do ludzi"
Wnętrza to nie tyko ściany i przestrzeń wypełniona niezbędnymi przedmiotami. 
Wnętrza wpływają na nasze samopoczucie, nasze relacje, dlatego tak ważne jest by były do nas szczególnie dopasowane. By wyrażały nasze potrzeby, upodobania zachowując funkcjonalność i estetykę. 
Dbałość o zachowanie harmonii tych elementów stanowi fundament mojej działalności.
Projektowaniem wnętrz zajmuję się z pasji a każdy projekt traktuję jako wyzwanie, do którego podchodzę zawsze z sercem i pełnym zaangażowaniem. 
Obecnie współpracuję z pracownią AuraProjekt oraz tworzę własną markę N-koncept.

Katarzyna  Błaziak

Cenię funkcjonalność, ponadczasową prostotę i czyste formy. Na projektowanie wnętrz patrzę przez pryzmat ergonomii i organizacji przestrzeni, tworzę projekty do mieszkania a nie tylko oglądania. Staram się by każde wnętrze było jak najbardziej tożsame z klientem, dopasowane do jego potrzeb, stylu życia i upodobań. Projektowanie wnętrz  sprawia mi ogromną przyjemność i pozwala rozwijać się łącząc pracę z pasją.

Masz pytania?
zapraszamy do kontaktu

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania

Zobacz więcej

Dane kontaktowe firmy

e-mail: monika_borowska@auralublin.pl

tel.: +48 506 072 244

 

e-mail: dariusz_skoczek@auralublin.pl

tel.: +48 511 037 831

 

Rusałka 6, 1 piętro,
20-103 Lublin 

NIP:712-265-92-12

REGON:060343609

 

 
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Copyright © AuraProjekt 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.