1. Badanie potrzeb wg idei house coachingu

Każdorazowo rozpoczynamy pracę od szczegółowych konsultacji, ponieważ pragniemy, by dana realizacja była w pełni zgodna z oczekiwaniami Klienta i zaspokajała jego potrzeby związane z domem. Podczas takiej rozmowy z life coachem pytamy o Państwa potrzeby odnośnie projektu; ulubione kolory, materiały, styl, wizję przyszłego wnętrza oraz potrzeby z nim związane. Ważne są dla nas zarówno kwestie estetyczne jak również funkcjonalne. Tworzymy wnętrze, które ma nie tylko podobać się Klientowi, ale też jak najlepiej mu służyć. Podczas konsultacji przedstawiamy przykładowe realizacje, które ułatwiają wyobrażenie sobie danego pomieszczenia.
Wierzymy, że pełne zrozumienie potrzeb Klienta zaowocuje uzyskaniem najlepszych efektów aranżacyjnych.

2. Inwentaryzacja

Kolejnym krokiem jest wizja lokalna, która umożliwia nam zdobycie pełnego oglądu oraz pomiaru pomieszczeń, które będziemy projektować.

3. Układ funkcjonalny

Na tym etapie przedstawiamy Państwu wypracowaną wspólnie przez nasz zespół propozycję układu pomieszczeń. To idealny moment na wprowadzenie różnego typu zmian do stworzonego planu, ponieważ wciąż mamy możliwość modyfikowania układu ścian działowych. Na tym etapie pokazujemy Państwu jak prezentuje się funkcjonalna aranżacja wnętrz.
Zamów usługę
Istnieje możliwość zamówienia w naszym biurze projektu wyłącznie układów funkcjonalnych, często wymaganych przez dewelopera przy zakupie mieszkania.

4. Koncepcja projektowa

Nasze pomysły- koncepcję projektową przedstawiamy w formie wizualizacji. Poza samą aranżacją tworzymy również meble. Po przeanalizowaniu przez Państwa naszej wizji w oparciu o przeprowadzone konsultacje rozmawiamy na temat projektu. Słuchamy uważnie Państwa wrażeń oraz nanosimy ewentualne poprawki, aby projektowanie zaowocowało najlepszymi efektami.
Zamów usługę
Jeżeli są Państwo zainteresowani wyłącznie wykonaniem wizualizacji istnieje możliwość zamówienia takiej usługi w naszej firmie.

5. Projekt techniczny

Po zaakceptowanej przez Klienta koncepcji przygotowujemy projekt techniczny. Na tym etapie oddajemy w ręce Klienta dokładną dokumentację projektu taką jak: plan zmian budowlanych, projekt elektryki i wod-kan czy c.o., projekty sufitów podwieszanych oraz układ podłóg, projekty mebli na zamówienie, dekoracji, rzuty na poszczególne ściany np. łazienek gdzie szczegółowo rozrysowany jest układ płytek.
Dokumentację wraz z wizualizacjami oddajemy w formie książki oraz przesyłamy komplet dokumentów jako
wiadomość e-mail w pliku pdf.

6. Wyceny

Do kompleksowej dokumentacji technicznej dołączamy również wyceny oraz ilości poszczególnych materiałów wykorzystanych w projekcie. Podajemy ceny mebli na zmówienie oraz polecamy sprawdzonych wykonawców (ekipy wykańczające wnętrza, stolarzy, szklarzy itp.), z którymi z sukcesem od lat współpracujemy.

7. Nadzór autorski nad projektem

Jesteśmy z Państwem do końca! Oferujemy nadzór autorski nad projektem w postaci spotkań na miejscu inwestycji z poszczególnymi wykonawcami. Służymy pomocą i doglądamy czy prace przebiegają bez zastrzeżeń.

Dane kontaktowe firmy

e-mail: monika_borowska@auralublin.pl

tel.: +48 506 072 244

 

e-mail: dariusz_skoczek@auralublin.pl

tel.: +48 511 037 831

 

Rusałka 6, 1 piętro,
20-103 Lublin 

NIP:712-265-92-12

REGON:060343609

 

 
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Copyright © AuraProjekt 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.