2020-01-01

Oksana, Oleksandr
Swoją przygodę z Aura Projekt rozpoczęłam po przeczytaniu opinii w internecie, potem zadzwoniłam do kilku biur, ale tylko Pani opowiadała o tworzeniu projektu z taką pasją, że zdecydowałam pójść na pierwsze spotkanie najpierw do Pani i to był strzał w 10

2020-01-01

Aneta i Sławomir


Wybraliśmy Państwa firmę sugerując się opiniami zamieszczonymi na stronie internetowej i chcielibyśmy potwierdzić wszystkie pozytywne komentarze. Jesteśmy pod wrażeniem ogromnego profesjonalizmu i kultury osobistej w podejściu do klienta. Dziękujemy za ogromną cierpliwość we współpracy z nami, wszystkie cenne rady, świetny kontakt telefon/e-mail i uwzględnienie wszystkich naszych wymagań. Biuro Projektowe Auraprojekt tworzą ludzie, których bez wahania będziemy polecać znajomym. 

2020-01-01

Łukasz Jabłoński

Polecam serdecznie. Aura Projekt zaprojektowała i wykonała realizację w moim mieszkaniu.Jestem bardzo zadowolony. Polecam serdecznie.

2020-01-01

Sławomir Brzozowski

Finalnie dotarliśmy do końcówki prac wykończeniowych i dekoracyjnych w naszym DOMU. Mimo problemów jakie napotkaliśmy podczas realizacji tej iwestycji, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszysktim osobom jak i Firmom, które realizowały ten projekt, za wytrwałość i dobrze wykonaną pracę naszego wymarzonego domu. DZIĘKUJEMY AURAPROJEKT.

2020-01-01

Iwona Surowiec

Serdecznie polecamy współpracę z Auraprojekt. Doskonałe wyczucie stylu i estetyki, a do tego terminowa, rzetelnie i kompletnie wykonana usługa. Od początku klarowne zasady współpracy. Klient po prostu ufa firmie i jest znacząco odciążony:) Jednym słowem- dobra AURA!

2020-01-01

Mateusz Kowalczyk

Po rozmowie z Panią Moniką idealnie trafiła w styl wnętrza, które mi się podoba. Mieszka się przyjemnie przestrzeń jest dobrze zagospodarowana (nawet jeśli chodzi o wnętrze szaf). Dla osób, które się wahają mogę serdecznie polecić lustro na suficie w małej łazience. Nie byłem do końca przekonany, ale zaufałem projektowi i jestem ardzo zadowolony. Robi wrażenie i przede wszystkim przestrzeń. Gdybym miał jeszcze raz zdecydować się na projekt wnęrza na pewno wybrałbym Aura Projekt.

2020-01-01

Agnieszka i Marcin

Kupując mieszkanie wiedzialiśmy, że będzie wymagało ogromnego nakładu pracy i zdecydowanych zmian. W mieszkaniu chcieliśmy przearanżować całkowicie pokoje i łazienki. Praca z architektem przy takim zakresie była bezdyskusyjna. Pani Monika Borowska z firmy Auraprojekt zaprojektowała nasze mieszkanie z uwzględnieniem naszych upodobań. Wykonany projekt uwzględniał wizualizacje,wymagane rysunki techniczne, bardzo szczeółwo dobrany asortyment oraz końcową szacunkową wycenę. W trakcie prac nad projektem mogliśmy ilczyć na stały kontakt z Pania Moniką. Projektantka była otwarta na nasze pomysły, jednocześnie przedsawiała wiele swoich propozycji aranżacji przestrzeni. Wskazywała miejsca gdzie można było dokonac zakupu polecanego asortymentu, mebli czy dodatków dzięki czemu mogliśmy oszczędzić mnóstwo czasu. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie a ceny usługi nie były wygórowane. Bardzo plecamy zatrudnienie firmy Auraprojekt do realizacji wyobrażeń o własnym, wymarzonym wnętrzu.

2020-01-01

Grzegorz Mazur Grafforma

Znakomita firma. Pełny profesjonalizm w czasie całej realizacji; przed, w trakcie a nawet po:) Świetna atmosfera. Polecam!

2020-01-01

Krzysztof Drozdowski CUDNE MEBLE

Bardzo dobra współpraca i terminowość!
Pani Monika i Pan Darek nie tylko są kopalnią wiedzy i pomysłów, ale też potrafią słuchać potrzeb klientów.
Bardzo rozsądne ceny!
Szczerze polecam!

2020-01-01

Monika Małgorzata Juszka

Gorąco polecam usługi firmy aura projekt. Miałam okazję ostatnio współpracować z Państwem w ostatnich miesiącach, podczas projektowania mieszkania na Węglinie i jestem mega zadowolona nie tylko z samego projektu, lecz poziomu usługi, kontaktu, a także odpowiedzi na mnóstwo pytań i uwzględnienie wszelkich moich uwag, przez fachowców z firmy aura projekt , Gorąco polecam!

2020-01-01

Sebastian Pawul

Współpracuję od dłuższego czasu i polecam! Wszystko gotowe zawsze na czas a projektanci dbają o najmniejsze detale… Warto.

2020-01-01

Pozdrawiam Damian

Gorąco polecamy usługi architektów z biura AuraProjekt. Projekt został wykonany szybko, w ustalonym terminie. Bardzo dobra wizualizacja wraz w wykazem proponowanych materiałów ( załączone linki) oraz kosztorys. Projektowanie na bardzo wysokim poziomie, w bardzo przystępnej cenie. Super kontakt z projektantami, konstruktywne spotkania w celu ustalania szczegółów, propozycje zarówno od Pani Moniki jak i od Pana Dariusza w celu wybrania opcji najbardziej nam odpowiadających. Bardzo dobry kontakt w celu wprowadzenia poprawek, jak również adaptacja w trakcie wykonywania projektu. Polecam również skorzystanie z ekip budowlanych, podwykonawców którzy współpracują z biurem. My z tego skorzystaliśmy i obyło się bez rozczarowań odnośnie terminów oraz jakości wykonania, czego niestety doświadczyliśmy wcześniej budując dom z niejedną ekipą. Na szczególną pochwałę zasługuje Pan Łukasz z firmy Pablobud, wie co robi i stara się ponad wymagane oczekiwania. Pani Monika oraz Pan Dariusz prowadzili u nas również nadzór inwestorski podczas wszystkich prac, przyjeżdżali kilkukrotnie w celu kontroli wykonania prac zgodnie z projektem. Jeżeli zdecydujemy się w przeszłości na odnowienie drugiej połowy domu to bez namysłu wykonamy telefon do AuraProjekt.

2020-01-01

Pozdrawiamy Magda i Darek

Remont kuchni i przedpokoju planowaliśmy z Mężem od dawna, dlatego postanowiliśmy oddać wykonanie projektu w ręce profesjonalisty. Na Panią Monikę i Pana Darka z Aura Projekt trafiliśmy przez przypadek. Szybka decyzja, że tak to Oni mają nam pomóc. I nie zawiedliśmy się. Pomoc w znalezieniu odpowiednich materiałów, zaaranżowanie i dopasowanie w/w pomieszczeń do całego mieszkania, współpraca, „zrozumienie” i wykorzystanie w projekcie naszych pomysłów oraz cenne podpowiedzi to główne ich zalety, dlatego polecamy ten Duet Fachowców.

2020-01-01

Magda i Hubert

Pani Moniko , Panie Dariuszu
Z całego serca pragniemy podziękować Państwu czyli firmie AuraProjekt za wielką pomoc w aranżacji wnętrza naszego mieszkania. Projekt jaki stworzyliście , przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.
Pani Monika i Pan Dariusz to osoby , które podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Wyróżniają się dużą cierpliwością, uczciwością , sumiennością i odpowiedzialnością w tym co robią.
Gorąco i serdecznie polecamy wszystkim współpracę z firmą AuraProjekt.

2020-01-01

Kuba Pola

Chcielibyśmy z żoną gorąco polecić firmę AuraProjekt.
Pan Darek i Pani Monika zdecydowanie sprostali naszym oczekiwaniom i zaprojektowali nam bardzo nowoczesne wnętrze.
Zrezygnowalismy z jednego pokoju dzięki temu uzyskalismy piekną, otwarta przestrzen w salonie i kuchni. Najwiekszym
zaskoczeniem okazal sie projekt garderoby, ktory przeszedl najsmielsze oczekiwania.
Wspolpraca z AuraProject byla bardzo przyjemna, projektanci wysłuchali naszych pomysłów i oczekiwań oraz idealnie odwzorowali to w projekcie, dodając do tego mnóstwo własych propozycji.
Bardzo dziękujemy i polecamy.  

2020-01-01

Państwo Szubstarscy

Wykańczamy mieszkanie etapami, więc po długiej przerwie postanowiliśmy zabrać się za aranżację salonu. Mieliśmy z żoną różne koncepcje, co do których sami do końca nie byliśmy przekonani. Rozpoczęliśmy więc poszukiwania kogoś, kto nas na nowo zainspiruje. Nie sugerując własnych rozwiązań, zaprosiliśmy do naszego salonu Panią Monikę i Pana Dariusza. Efektem tego spotkania była propozycja 2 rozwiązań -mniej i bardziej odważne – uwzględniających jednak nasze poczucie estetyki, na poziomie małżeńskiego kompromisu :). Jedno z nich od razu przypadło nam do gustu, czego efekty możecie Państwo podejrzeć na zdjęciu z lewej strony. Na podkreślenie zasługuje kontakt, polecenie podwykonawców konkurencyjna cena i odpowiedzialność za projekt na każdym etapie, a w niedługim czasie Pani Monice i Panu Darkowi powierzymy nasze kolejne plany aranżacji. 

2020-01-01

Magda i Kamil

Rozwiązanie przestrzenne Naszego salonu stworzone przez AuraProjekt zasługuje na wyrazy uznania. Typowe dla lat 90′ pomieszczenia zyskały zupełnie nowy charakter a My niesamowitą przestrzeń do spędzania wspólnego czasu. Pani Monika i Pan Darek to ludzie dla których praca jest pasją – wręcz sposobem bycia. Kreatywność, elastyczność i profesjonalizm przeszły Nasze najśmielsze oczekiwania, a indywidualne podejście do nawet najbardziej wymagających klientów bardzo ułatwiło realizację projektu. Przed Nami kolejne etapy remontu – również skorzystamy z usług AuraProjekt oraz bez wątpliwości polecamy innym.

2020-01-01

Mariusz

Firma Auraprojekt wykonała projekt mojego mieszkania „usługa pod klucz”. Podczas realizacji projektu przebywałem poza granicami naszego kraju, więc wizualizację jak i propozycje wyposażenia otrzymałem drogą emailową. Firma zajęła się wszelkimi zamówieniami oraz konsultacjami z wykonawcami projektu. Po powrocie zostałem mile zaskoczony. Firma Auraprojekt sprostała wszelkim moim oczekiwaniom. W chwili obecnej są na etapie projektowania mojej kolejnej inwestycji.

2020-01-01

Justyna

Serdecznie dziękuję firmie AuraProjekt za projekt wnętrz mojego wymarzonego mieszkania, które dzięki ich wyobraźni i niebanalnym pomysłom stało się piękne, przytulne, ale zarazem funkcjonalne.
Kiedy skontaktowałam się z Panią Moniką i Panem Darkiem miałam w głowie tylko ogólny zarys tego, jak miało by wyglądać moje mieszkanie, ale bez żadnych konkretnych pomysłów. Już po pierwszym spotkaniu, zachwycona otwartością wrażliwością, kreatywnością Projektantów, a przede wszystkim umiejętnością słuchania, czułam że projekt spełni moje oczekiwania. Każda z moich sugestii została wzięta pod uwagę. Zastosowane rozwiązania (oryginalność niektórych troszkę mnie przerażała) pozwoliły na wytworzenie przestrzeni, której w projekcie deweloperskim brakowało. Bardzo ceniłam sobie również możliwość kontaktu z Panią Moniką na każdym etapie prac wykończeniowych.

Gorąco polecam współpracę z Panią Moniką i panem Darkiem wszystkim tym, którzy marzą o pięknym, niepowtarzalnym mieszkaniu.

2020-01-01

Małgorzata Pietroń

Skontaktowaliśmy się z  Panią Moniką i Panem Darkiem z prośbą o wykonanie projektu, który nada charakteru naszemu mieszkaniu. Wyzwanie było ogromne, ponieważ w mieszkaniu znajdowały się meble i zabudowy, których nie chcieliśmy zmieniać. W związku z tym Pani Monika i Pan Darek musieli zaaranżować przestrzeń tak, aby nadać jej nowy styl wykorzystując istniejące elementy. Nie było łatwo, również ze względu na problemy z ekipą remontową, która nie sprostała zadaniu. Całe szczęście z pomocą przyszli panowie poleceni przez Panią Monikę i Pana Darka i uratowali i projekt i nasze mieszkanie. Teraz możemy cieszyć się eleganckim wnętrzem i funkcjonalną przestrzenią dostosowaną do naszych potrzeb. Po ciężkim dniu pracy z przyjemnością wracamy do domu.

Gorąco polecam firmę Aura Projekt. Współpraca z Panią Moniką i Panem Darkiem jest bardzo sprawna, bezproblemowa i przyjemna. Każda z naszych sugestii i próśb została wzięta pod uwagę i uwzględniona w projekcie. Ponad to, projektanci otaczają się gronem fachowców godnych zaufania, dlatego oszczędzamy czas przeznaczony na poszukiwania ekip remontowych i innych podwykonawców. Ze spokojem można zostawić mieszkanie w rękach Pani Moniki i Pana Darka, którzy dopilnują każdego szczegółu. Przy następnej okazji z pewnością powrócimy do współpracy z Aura Projekt!

 

2020-01-01

Beata i Piotr Wach

Bardzo dziękujemy Pani Monice i Panu Dariuszowi  (AuraProjekt- Studio Projektowania Wnętrz), za projekt aranżacyjny naszego mieszkania, które ze stanu developerskiego zmieniło się w przepiękne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczerze i z pełna odpowiedzialnością polecamy wszystkim Studio Projektowania Wnętrz AuraProjekt.

Kupując nasze wymarzone mieszkanie mieliśmy tysiące pomysłów, co do tego jak powinno ono wyglądać, których nie potrafiliśmy do końca poskładać. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że potrzebujemy profesjonalnej pomocy, kogoś kto pomorze nam uporządkować nasze propozycje, doradzi, podpowie…  Los był dla nas bardzo łaskawy, gdyż trafiliśmy na Panią Monikę i Pana Dariusza- wspaniałe osoby pełne pasji, cierpliwości i zaangażowania (muszę tu dodać, że nie byliśmy łatwymi klientami ;-)).

Wielką zaletą naszych projektantów jest: uważne słuchanie, niebanalne pomysły, empatia połączona z nutką asertywności, kreatywność  i indywidualne podejście do klienta na każdym etapie realizacji projektu.

Dzięki Pani Monice i Panu Dariuszowi wszystko nabrało sensu, kształtu, koloru… a efekt końcowy przewyższył  nasze najśmielsze oczekiwania… mamy: przestrzeń (o której marzyliśmy), funkcjonalność (która jest niezbędna) i przepiękne mieszkanie (które cieszy oko).

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy studio AuraProjekt.

Pani Monika i Pan Dariusz to profesjonalni fachowcy oraz wspaniali ludzie (co jest bardzo ważne w pracy z drugim człowiekiem), którzy pomagają spełniać marzenia.

2020-01-01

Monika i Maciej Zubala

Firma AuraProjekt wykonywała dla nas projekt aranżacji wnętrz naszego wymarzonego domu, w chwili obecnej już wykończonego. Jako zleceniodawcy nie mieliśmy żadnych problemów z bieżącym kontaktem z projektantami zarówno podczas opracowywania projektu jak i podczas realizowania inwestycji.Nasze wytyczne, potrzeby i inspiracje zostały wysłuchane i zrozumiane, a następnie innowacyjnie przeniesione na projekt, który po paru drobnych poprawkach, został szybko przez nas zatwierdzony. Nawet delikatne zmiany, już podczas realizacji, na które zdecydowaliśmy się ze względów finansowych, nie zostały pozostawione nam samym, szybka reakcja i współpraca z ekipą remontową pozwoliła wypracować nową wersję, kto wie czy nie lepszą :) To może świadczyć tylko o profesjonalizmie, kreatywności, pomysłowości i zrozumieniu Pani Moniki i Pana Darka. Nasza ekipa remontowa chwaliła podejście projektantów do realizacji inwestycji, dowiedzieliśmy się, że ich postawa i styl pracy to rzadkość w dzisiejszych czasach, dlatego bardzo się cieszę że Ich wybraliśmy.Nasz dom podziwiają zarówno znajomi jak i najbliższa rodzina, wszyscy są pod wrażeniem, jest nam bardzo miło z tego powodu, zwłaszcza dlatego, że czujemy się tu naprawdę komfortowo i cudownie.Jesteśmy przekonani, że Pani Monika i Pan Darek są osobami które sprostają wielu ambitnym zadaniom, niezależnie od skali przedsięwzięcia i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Możemy szczerze polecić usługi oferowane przez AuraProjekt.

2020-01-01

Oliwia Azjan

Pokój całkowicie spełnił moje oczekiwania. Miał nawiązywać do tematyki gier komputerowych, ponieważ jestem ich pasjonatką, i tak też się stało. Pojawiła się fototapeta z napisami odwołującymi się do ich gatunków i typowych „gamerskich” słów, plakat Wiedźmina (absolutnego króla fantasy!), ze „starej” odsłony pozostała poduszka-CTRL. Jest nowoczesny i designerski, połączenia kolorystyczne są, moim zdaniem, perfekcyjne, bowiem nie ma śladu po przesłodzonej różnobarwności- została zastąpiona stonowanymi odcieniami oraz wzbogacona o turkus i błękit. Duże biurko pozwala swobodnie rozłożyć na nim wiele przedmiotów. Mam mnóstwo miejsca na nowe książki, a jako zapalona czytelniczka potrzebuję go aż zanadto. Sufit zachwyca nietypowym kształtem i interesującym oświetleniem. Poza tym, na tablicy magnetycznej mogę zapisywać swe myśli i ciekawe sentencje. Jestem bardzo zadowolona z pracy pani Moniki i pana Dariusza.

2020-01-01

Marta Marcińczyk

Pani Monika i Pan Dariusz przygotowali dla nas projekt mieszkania. O nawiązaniu współpracy z Auraprojekt zdecydowało doświadczenie projektantów, ciekawe pomysły ale również bardzo przyjazne nastawienie do klienta. Zależało nam żeby wnętrze było nowoczesne,eleganckie a zarazem funkcjonalne. Auraprojekt spełniło wszystkie założenia. Projekt został przygotowany profesjonalnie a rzeczowy nadzór w trakcie remontu pozwolił na jego pełne zrealizowanie.Dzięki Auraprojekt z przyjemnością spędzamy czas w naszym mieszkaniu.Polecam firmę wszystkim, którzy marzą o niepowtarzalnym wnętrzu.

2020-01-01

Halina Samołyk

Pani Monika Borowska i pan Dariusz Skoczek wykonali dla nas projekt remontu naszego mieszkania. Moja rodzina mieszka w Zawichoście, w miasteczku oddalonym od Lublina 100km., co nie jest bez znaczenia, gdyż należało kilkakrotnie przyjechać do nas . Zakres zobowiązań wobec nas obejmował projekt wizualizacyjny, rysunek techniczny, wybór mebli ,oświetlenia, kolorystyki ścian, a także wybór dodatków dekoracyjnych.

Dzięki zaproponowanym materiałom i wdrożonym pomysłom nasze mieszkanie po remoncie jest zupełnie inne ,jest nowoczesne, przestronne, eleganckie, a przede wszystkim funkcjonalne. Pani Monika i pan Dariusz uwzględnili nasze sugestie zarówno estetyczne, jak i ekonomiczne, a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Mówiąc o kompetencjach zawodowych nie sposób nie wspomnieć o osobowości pani Moniki i pana Darka. To osoby niesamowicie wrażliwe i ciepłe, empatyczne, bardzo łatwo nawiązują kontakt z klientem, o wysokiej kulturze osobistej.

Z wielką ochotą polecam usługi pani Moniki i pana Darka.

 

2020-01-01

Katarzyna i Michał

Pani Monika Borowska i Pan Dariusz Skoczek przygotowywali projekt wnętrz naszego domu. Zakres prac obejmował projekt, nadzór nad pracami  oraz wizyty w sklepach w celu doboru odpowiednich materiałów. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Zaproponowane rozwiązania funkcjonalne i estetyczne od razu zyskały naszą aprobatę. Projekt uwzględniał wszystkie nasze sugestie. Współpraca przebiegała rzeczowo i bez zastrzeżeń.  Projektanci stworzyli piękne i przytulne miejsce dla całej naszej rodziny.

2020-01-01

Magda i Łukasz

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy w obliczu mnogości stylów i ilości dostępnych obecnie materiałów wykończeniowych, nie bardzo wiedzieli jak wziąć się za urządzenie pierwszego wspólnego mieszkania. Mieszkania, które miało spełniać nie tylko nasze oczekiwania ergonomii i estetyki, ale również indywidualne potrzeby i upodobania. Tym wymaganiom sprostało jedynie biuro projektowe Auraprojekt, wybrane spośród licznych innych ofert obecnych na lubelskim rynku.

Pani Monika oraz Pan Dariusz z pełnym zrozumieniem przyjęli nasze oczekiwania i wspólnie udało się wypracować projekt, który wszystkich zadowolił, a później podczas realizacji nawet przerósł nasze własne oczekiwania. Dzięki zaproponowanym materiałom i wdrożonym pomysłom udało się uzyskać nie tylko piękne i przytulne wnętrze, ale po prostu Nasze miejsce w którym chce się być i do którego chce się wszystkich zapraszać. Z całą pewnością polecamy usługi Pani Moniki i Pana Darka gdyż nade wszystko słuchają potrzeb klienta i potrafią sprostać nie tylko wymaganiom estetycznym, ale i ekonomicznym. Jeśli będziemy mieć taką okazję na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

2020-01-01

Beata Syk-Jankowska

Pani Monika Borowska i Dariusz Skoczek wykonali projekt modernizacji pokoju mojej nastoletniej córki. Według mnie zaprojektowanie wnętrza od podstaw jest rzeczą prostszą niż stworzenie nowego wnętrza w przestrzeni już istniejącej. Firma Auraprojekt sprostała temu wyzwaniu. Pokój jest nowoczesny, przestrzenny, a jednocześnie przytulny i ciepły. Nasza współpraca była bezproblemowa i szybka. Pani Monika i Pan Darek to osoby punktualne, słowne, o wysokiej kulturze osobistej i co nie bez znaczenia, bardzo sympatyczne.

Polecam firmę Auraprojekt.

2020-01-01

Joanna i Janusz Koneccy

Pani Monika Borowska i Pan Dariusz Skoczek wykonywali na nasze zlecenie projekt aranżacji nowo wybudowanego apartamentu, a następnie sprawowali nadzór na realizacją projektu i doborem materiałów wykończeniowych oraz dekoracyjnych. Podstawowym powodem zwrócenia się przez nas do osób zajmujących się zawodowo tego rodzaju działalnością była chęć uzyskania aranżacji nie tylko odpowiadającej bieżącym potrzebom rodziny, ale także cechującej się powiewem świeżości i oryginalności wobec koncepcji właścicieli.

Projekt został sporządzony terminowo, przy czym podlegał bieżącym konsultacjom i dostosowaniu do potrzeb przyszłych mieszkańców. Państwo Monika Borowska i Dariusz Skoczek przedstawili szereg nietuzinkowych propozycji i rozwiązań, które czynią mieszkanie niepowtarzalnym, choć nie awangardowym. W trakcie realizacji, kiedy niektóre detale techniczne okazały się niewystarczająco dopracowane, spokój i opanowanie Pana Dariusza Skoczka pozwalały wierzyć, że wykończenie mieszkania zakończy się powodzeniem. Fakt, że od czterech miesięcy cieszymy się naszym nowym apartamentem, potwierdza, że nadzieje te nie były bezpodstawne.

2020-01-01

zadowolona Aneta i synek Marcin

Jestem jedną z klientek p. Moniki Borowskiej i p. Dariusza Skoczka, którzy zajęli się projektowaniem pokoju mojego syna. Spisali się na medal, pokój jest nowoczesny, a jednocześnie idealnie dopasowany do potrzeb 4 – latka. Robi wrażenie, każdy zakamarek został maksymalnie wykorzystany, co w niedużym pomieszczeniu było niezmiernie ważne. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tych ludzi, współpraca okazała się samą przyjemnością, konkretni, rzeczowi, terminowi i bardzo sympatyczni.

2020-01-01

Jacek Polesiński

Miałem projektowany hall oraz salon z jadalnią – razem ok. 60m2. Bardzo dobra współpraca i kontakt przy powstawaniu projektu oraz nadzorze wykonawczym. Projekt ciekawy i zgodny z oczekiwaniami.
Projektanci godni polecenia.

2020-01-01

Jolanta Kosiarska

„Jeżeli marzysz o stworzeniu niepowtarzalnego wnętrza i poszukujesz profesjonalnego architekta polecam uslugi AURAprojekt. Pani Monika i Pan Darek ze spokojem, uwaga i wyrozumiałością wysluchali tysiąca moich ciągle zmieniających sie pomyslów. Ich zaangażowanie, ogromny wkład pracy, kreatywność oraz nieograniczone pokłady cierpliwości pozwoliły na wypracowanie nietuzinkowego projektu, który spelnił moje oczekiwania. Wygląd mojego mieszkania świadczy bezwzględnie o pełnym profesjonalizmie Pani Moniki i Darka w dziedzinie projektowania wnętrz.
Dziękuję i jeszcze raz szczerze polecam.”

2020-01-01

Ola i Tomek Dziak

Firma AURA PROJEKT wykonała pełną aranżację wnętrz naszego domu. Cel mieli postawiony bardzo trudny: wystrój nowoczesny zawierający elementy metalu i szkła ale z drugiej strony ciepły i przytulny. Jak okazało się ich profesjonalizm i zarazem dusza artystyczna pozwoliły już przy pierwszej prezentacji projektu w pełni spełnić nasze oczekiwania. Po prawie dwóch latach mieszkania w naszym domu możemy również stwierdzić, że zaproponowany przez nich projekt jest również bardzo funkcjonalny. Z wielką przyjemnością polecamy usługi firmy AURA PROJEKT jako firmy rzetelnej, kreatywnej i co najważniejsze potrafiącej w pełni zrealizować marzenia ich Klienta.

2020-01-01

Prezes Zarządu dr Ryszard Nowak Prokurent Główny Księgowy mgr Małgorza

Pan Dariusz Skoczek i Pani Monika Borowska świadczyli na rzecz Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A. w Elizówce w okresie od 15 października 2010 r. do 31 grudnia 2010r. następujące usługi:

  • wykonali projekt aranżacji wnetrz w budynku administracyjnym Spółki,
  • przygotowali wizualizacje komputerowa projektu, t.j. sekretariatu, sali konferencyjnej i gabinetów,
  • dokonali doboru materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia wnetrz pomieszczeń w budynku administracyjnym Spółki,
  • sprawowali nadzór autorski nad projektem w czasie realizacji umowy zawartej z Lubelskim Rynkiem Hurtowym S.A.

Firma wykazywała się profesjonalnym podejściem oraz zaangażowaniem w przygotowany projekt aranżacji wnętrz. Pan Dariusz oraz Pani Monika odznaczali się dużą kreatywnością i indywidualnym podejściem do potrzeb klienta, umiejętnie łącząc wiedzę merytoryczną z zamysłem artystycznym.

2020-01-01

Robert Persona

Projekt wykonany przez Państwa nie tylko nas bardzo zadowala ale pozwala też „pochwalić” się nim wśród rodziny i znajomych: nikt ale to dosłownie nikt „nie przechodzi” obok niego obojętnie. Najlepszą recenzją jest wypowiedź mojego przyjaciela, doświadczonego leasing manager`a z firm zasiedlających takie centra handlowe jak lubelska Plaza, Olimp,Gala czy też niedługo Felicity , który stwierdził „..powiem Ci wyje fajne powiedz mi tylko co to jest na pierwszym zdjęciu bo kojarzy mi się z windą w holu ale ….. „, „…. to jest taka garderoba :)”"no to wyjebisty pomysł gratulacje „,nic dodać nic ująć :)

Dane kontaktowe firmy

e-mail: monika_borowska@auralublin.pl

tel.: +48 506 072 244

 

e-mail: dariusz_skoczek@auralublin.pl

tel.: +48 511 037 831

 

Rusałka 6, 1 piętro,
20-103 Lublin 

NIP:712-265-92-12

REGON:060343609

 

 
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Copyright © AuraProjekt 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.