≡ Menu

Koralowa Druk-3Bardzo dziękujemy Pani Monice i Panu Dariuszowi  (AuraProjekt- Studio Projektowania Wnętrz), za projekt aranżacyjny naszego mieszkania, które ze stanu developerskiego zmieniło się w przepiękne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczerze i z pełna odpowiedzialnością polecamy wszystkim Studio Projektowania Wnętrz AuraProjekt.

Kupując nasze wymarzone mieszkanie mieliśmy tysiące pomysłów, co do tego jak powinno ono wyglądać, których nie potrafiliśmy do końca poskładać. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że potrzebujemy profesjonalnej pomocy, kogoś kto pomorze nam uporządkować nasze propozycje, doradzi, podpowie…  Los był dla nas bardzo łaskawy, gdyż trafiliśmy na Panią Monikę i Pana Dariusza- wspaniałe osoby pełne pasji, cierpliwości i zaangażowania (muszę tu dodać, że nie byliśmy łatwymi klientami ;-)).

Wielką zaletą naszych projektantów jest: uważne słuchanie, niebanalne pomysły, empatia połączona z nutką asertywności, kreatywność  i indywidualne podejście do klienta na każdym etapie realizacji projektu.

Dzięki Pani Monice i Panu Dariuszowi wszystko nabrało sensu, kształtu, koloru… a efekt końcowy przewyższył  nasze najśmielsze oczekiwania… mamy: przestrzeń (o której marzyliśmy), funkcjonalność (która jest niezbędna) i przepiękne mieszkanie (które cieszy oko).

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy studio AuraProjekt.

Pani Monika i Pan Dariusz to profesjonalni fachowcy oraz wspaniali ludzie (co jest bardzo ważne w pracy z drugim człowiekiem), którzy pomagają spełniać marzenia.

                                                                                                                                                                            Beata i Piotr Wach

Lublin. dnia 29 kwietnia 2015 roku